хорошо
01.
хороший юмор
02.
хорошие вещи
03.
хорошая музыкa
04.
хорошие концерты
05.
хорошее кино
06.
хорошие книги
07.
хорошие фото
08.
хороший секс
09. хорошие игры
10. хорошая афиша
11. хорошие видеоролики
12. хорошие люди
 


[Re:up] - классика xorosho.com

 

ПО СТИЛЯМ

Опрос на сайте

Буду
Только при необходимости
Не буду
Я ничего не качаю


 

23-25 сентября - Харьков - Фестиваль PLAN B

хорошая афиша  

ПРОГРАМА (можуть бути незначні зміни):
23.09

Кiнотеатр Боммер 18.30
Прем’єра фільму Надії Парфан REVE TA STOHNE ON TOUR
Концерт гурту REVE TA STOHNE

Оперний Підвал 20.00
DZIERZYNSKI BITZ (Київ)
Mamanet (Краматорськ-Одеса)
The Cancel Band (Львiв)
Dj Nail (Харків)

ДК ArtArea 23.00
Arure live (France)
Molfarsky (Харків)
Ctrl-I (Харків)
Visuals: MKS & Piter

24.09

Воркшопи:
10.00-11.30 Надя Парфан (Київ): Як зробити фестиваль і не облажатися: досвід «86»
10.00-13.00 Фарі Бредлі (Великобританія): Радіо для громади: навіщо та як (ч. I)
12.00-20.00 Торстен С. Відеманн (Німеччина): A MAZE KHARKIV POP UP Game Jam
Брайан Фонтейн (США) IMPROV EVERYWHERE: Воркшоп «Як створити флешмоб» + флешмоб (час і місце будуть повідомлені додатково)

Презентації, блок I:
11.00-11.30 Відкриття, виступ дитячо-юнацької циркової студії «Старий цирк»
11.30-11.50 Олександр Філоненко (Харків), «Еммаус»: La cosa volante/літаючий будинок: соціальна адаптація через освіту
11.50-12.10 Таня Кісельчук (Київ), WisecoW: мудра корова рятує від невігластва
12.10-12.50 Брайан Фонтейн (США), Improv Everywhere: Ґенеруючи видовища з Improv Everywhere
12.50-13.05 Кава-брейк

Презентацiя ідей:
13.05-13.25 Олексій Либідь (Старобільськ): Культурна толока
13.25-13.45 Олексій Нємцов (Кремінна): Як зменьшити черги у лікарнях?
13.45-14.05 Відкритий мікрофон
14.05-14.20 Кава-брейк

Презентації, 2 блок:
14.20-14.40 Катя Русецька (Дніпро), ГО «Культура медіальна»: Експериментальний фестиваль — від художніх ініціатив до активізму
14.40-15.00 Арістарх Федоров (Краматорськ), Творча майстерня «Вільної хати»: Соціальний бізнес чи навіщо ускладнювати собі життя
15.00-15.40 Ірмела Меньза-Шрамм (Німеччина): Боротьба за людську гідність
15.40-16.25 Ланч + питання до спікерів

Панельні дискусії:
16.25-17.10
ЕКОЛОГІЯ: Ольга Лакіза, Юлія Кукліна (Харкiв), «Друг Природи»
IT/HI-TECH: Єгор Іштван (Харкiв), «KHacker Space»
КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО: Ігор Зайдель (Німеччина)
DIGITAL CAMPAIGNING: Настя Мельниченко, #янебоюсясказати
ПРАВА ЛЮДИНИ: Євген Фомін (Київ), Human Rights Foundation
16.40-16.55 Перерва

Презентації, блок 3:
17.25-17.55 Катя Бабкіна (Київ): «Шапочка і кит», мільйон на ліки для дітей
17.55-18.25 Даша Ожиганова (Харків), Urban forms centre: Ідея міста —перевірка реальністю
18.25-19.25 Макдональд Леваніка (Зімбабве/Великобританія): Студентські рухи у часи кризи
19.25-19.55 Ярослав Лодигін (Київ): Створення радіо «Аристократи»

Оперний Підвал 20.00
Zapaska (Кам’янець-Подiльский)
Creamwave (Харків)
Вагоновожатые (Київ)
Sinoptik (Донецьк)

ДК ArtArea 23.00
Conforce live (Нiдерланди)
Voin Oruwu (Київ)
Noisynth (Київ)
Andrey Kiritchenko (Харків)
Visuals: Tenpoint (Київ)

25.09

Воркшопи:
11.00-13.00 Джуніор Даоу (Ліван), Wickerpark Festival: Як створити івент
13.00-16.00 Фарі Бредлі (Великобританія): Радіо для громади: навіщо та як (ч. II)

Презентації, блок 1:
11.00-11.20 Настя Золотова (Харків), ГО «Еммаус»: Сердце більше, ніж війна. Соціальна справа у повоєнний час
11.20-11.40 Олеся Кулик (Запоріжжя): Етичне відношення до світу
11.40-12.20 Девід Левін ROW3d (США): Технології на службі у громади в зоні конфлікту
12.20-12.35 Перерва

Презентацiя ідей:
12.35-12.55 Роман Видро (Харків): Гараж Hub — технічна освітня платформа
12.55-13.15 Кирило Дубровін (Сєвєродонецьк): Створення громадського простору
13.15-13.35 Відкритий мікрофон
13.35-13.50 Перерва

Презентації, блок 2
13.50-14.10 Юрій Дідула (Львів) та Коля Дорохов (Краматорськ): Волонтерські табори «Будуємо Україну разом»
14.10-14.30 Діана Берг (Марiуполь): Презентацiя Платформи ТЮ
14.30 -14.50 Марія Серветник: Шлях проб та помилок у роботi з громадою
14.50-15.35 Ланч + питання до спікерів

Панельні дискусії 15.35-16.35
ВОЛОНТЕРСТВО: Ольга Ширіна (Запоріжжя), Школа волонтеров №612
ФЕМІНІСТИЧНІ ПРАКТИКИ: Ёш (Львів), Феміністична майстерня Львова
LGBT: Анна Шаригіна (Харкiв), Kиiвпрайд, Queer Home Kharkiv
РОЗВИТОК МАЛИХ МІСТ: Анна Авдіянц (Слов’янськ), «Теплиця»
ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН: Ілля Павлов (Харкiв), GRAPHPROM studio
16.40-16.55 Перерва

Презентації, блок 3
16.50-17.30 Деніс Блощинський + Марія Насєд
кіна: Фестиваль «З Краiни в Украину»
17.30-18.00 Настя Садовнікова (Росiя), ГО «Ночлiжка»: Як зробити популярними непопулярні теми та зібрати на них кошти
18.00-19.00 Торстен С. Відеманн (Німеччина), A Maze: Ігри як інструмент соціальних змін

Старий Цирк 19:30

Heartbeat Brassband (Харкiв)

......................................

Вхід на фестиваль вільний. Для участі в денний конференції необхідна реєстрація: https://goo.gl/gxFwYL

200 соціальних активістів зі Східного регіону за результатами реєстрації отримають стипендію, яка покриває проїзд, проживання та харчування.
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:

  • VI Международный Поэтический Фестиваль "Киевские Лавры"
  • ХІІ міжнародний джазовий фестиваль "Jazz Bez" (7 - 17 грудня)
  • Міні-тур гурту Оркестр Че по містам України.
  • Demian Feriy - Incredible Machines (2015) Київ / experimental, indie, psych ...
  • Фестивали в Украине Свирж, Шешоры...


  •    
      #1 написал: moroziche (28 сентября 2016 12:14)  
    хороша ініціатива, у Києві долучився би..


    --------------------
      Информация  
    Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

    Вход на сайт
    Логин
    Пароль
     






    Добавить релиз


    Последние комментарии
    (Xorosho!Live)


    Мы на других сайтах:


    facebook